EKONOMİ
Giriş Tarihi : 10-12-2023 12:18

Yarın sabah Ziraat Bankası önlerinde kuyruklar olacak! Banka 18 yaş üzerini bankaya davet etti! 

Yarın sabah Ziraat Bankası önlerinde kuyruklar olacak! Banka 18 yaş üzerini bankaya davet etti! 

Yarın sabah Ziraat Bankası önlerinde kuyruklar olacak! Banka 18 yaş üzerini bankaya davet etti! 

Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte 18 yaş üzerinde olan tüm vatandaşlar için yarından itibaren 50.000 TL'ye kadar gelir belgesiz bireysel tüketici kredisi kampanyası başlatacağını açıkladı. Ziraat Bankası üzerinden başlatılan bu yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşların 18 yaş üzerinde olmaları durumunda banka şubelerine giderek işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilecek ve nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara 36 ay vadeli ödeme yapılarak 50 bin TL gelir belgesiz olarak kredi olarak verilecektir.

Ziraat Bankası bireysel tüketici kredisi kampanyası adı altında 18 yaş üzerinde olan sigortalı olarak çalışan ve emekli olan tüm vatandaşları ile birlikte devlet memuru olup bu bankadan daha önce Kredi kullanmış olan vatandaşlar gelir belgesiz 50.000 TL ihtiyaç kredisi için banka şubelerine gitmeden de kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Ziraat Bankası bireysel tüketici kredisi kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin özellikle emekli olmaları halinde maaş müşterileri olmaları ile birlikte bireysel tüketici kredisi kampanyasına katılarak işlemleri gerçekleştiriliyor ve bireysel kredi işlemleri hemen aynı gün içinde ödeniyor. Ziraat Bankası bireysel tüketici kredisi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız Size en yakın banka şubesi üzerinden kredi işlemleri hızlı bir şekilde verilir ve onaylanan bu kredilerde hesaplara yatırılarak hemen yine aynı gün içinde kullandırılmaktadır. Ziraat Bankası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek hemen onay alabilecek ve hesabınıza bu ödemeleri 7 gün 24 saat mobil uygulamalar üzerinden de atabileceksiniz.

Harun KayaHarun Kaya