EKONOMİ
Giriş Tarihi : 10-12-2023 12:17

Akbank ve 2 banka birleşti, Banka borçlarını kapatmak ve silmek için duyuru yaptı! 90 gün ödeme olmayacak! 

Akbank ve 2 banka birleşti, Banka borçlarını kapatmak ve silmek için duyuru yaptı! 90 gün ödeme olmayacak! 

Akbank ve 2 banka birleşti, Banka borçlarını kapatmak ve silmek için duyuru yaptı! 90 gün ödeme olmayacak! 

100.000 TL'ye kadar Banka borçlarını kapatmak isteyen tüm vatandaşlar için 3 banka tarafından yeni bir duyuru paylaşıldı. Akbank Ziraat Bankası ve Garanti Bankası tarafından başlatılan Bu kampanyada banka borçları olan vatandaşlara borç kapatma kredileri ödenerek yüksek limitli krediler verilecek ve ilk taksit ödemesinde de 90 gün ödememe imkanı sağlanacak. 90 gün ertelemeli bireysel borç kapatma kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar 24 ay vadeli alacakları bu kredilerde banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek ve bireysel kredi işlemleri hemen aynı gün içinde kişilerin hesaplarına yatırılarak kullandırılacaktır.

100.000 TL'ye kadar banka borçları olan ve bireysel tüketici kredisi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli olarak verilecek kredilerin başvuruları sadece ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını kapatmak için ve banka şubeleri üzerinden yapılmaktadır.

Akbank düşük faizli borç kapatma kredisi kampanyasına katılarak 100.000 TL almak isteyen kişiler kimlik gelir belgesi ve borç kapatma miktarlarını bankalardan öğrenerek en yakın Akbank şubesine giderek Kredi başvurusunda bulunabilir. Akbank 100.000 TL bireysel tüketici kredisi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar 24 ay vadeli olarak ödeme işlemlerine hızlı bir şekilde yapabiliyor ve ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Ziraat Bankası ve Garanti Bankası üzerinden de ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara 100.000 TL'ye kadar kredi ödemeleri verilecek ve bu ödemeler kişilerin banka hesaplarına yatırılarak hızlı bir şekilde kullandırılacakları. Ziraat Bankası ve Garanti Bankası özellikle emekli olan kişiler ile birlikte uzun süredir aynı iş yerinde sigortalı olarak çalışan vatandaşlara düşük faiz oranları ile birlikte 24 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak kredi ödemesi yapmaktadır.

Harun KayaHarun Kaya