EKONOMİ
Giriş Tarihi : 08-12-2023 17:10

Garanti Bankası banka hesabı olan vatandaşları için 10.000 ve 30.000 TL arasında gelir belgesiz ödeme başlattı

Garanti Bankası banka hesabı olan vatandaşları için 10.000 ve 30.000 TL arasında gelir belgesiz ödeme başlattı...

Garanti Bankası banka hesabı olan vatandaşları için 10.000 ve 30.000 TL arasında gelir belgesiz ödeme başlattı

Garanti Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek bireysel kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 10.000 ve 30.000 TL arasında yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başladığı açıklandı. ay sonuna kadar devam edecek olan Bu kampanyada bireysel tüketici kredisi kampanyası ile birlikte banka üzerinde hesabı olan vatandaşlara düşük faiz oranları ile birlikte Kredi ödemeleri verilirken nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde ödemeler hızlı bir şekilde banka hesaplarına yatırılarak kullandırılacaktır.

Garanti Bankası üzerinden 18 yaş üzeri olan herkes başvurularını gerçekleştirerek Bu bankanın başlatmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilecek 36 ay vadeli Kredi kullanabilecek ve 3 ay ertelemeli bu kredilerden yararlanabileceklerdir. Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsunuz ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız banka hesabınızın üzerinden almış olduğunuz internet şifresi ile birlikte 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman bankanın düşük faizi kampanyasına katılabilirsiniz.

Garanti Bankası emekli olan vatandaşlara da gelir belgesiz kredi imkanı sunan bankaların başında gelmektedir. Garanti Bankası üzerinden emekli maaşı alıyorsanız başvurunuzu banka şubeleri üzerinden yaparak yüksek limitli kredi kullanabilirsiniz.

Harun KayaHarun Kaya