EKONOMİ
Giriş Tarihi : 26-01-2024 11:38

MÜSİAD Göktekin Yapı’yı Ziyaret Etti

MÜSİAD Göktekin Yapı’yı Ziyaret Etti


MÜSİAD Adana Şube Başkanı Ömer Tekdemir, İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sektör kurulu yönetimiyle birlikte, Göktekin Yapı’yı ziyaret etti.

Göktekin Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Göktekin’in ev sahipliğinde gerçekleşen ziyaret, oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti. Gayrimenkul sektöründe özel projeleri, farklı vizyonu ve Adana’yı marka şehir yapma yolunda katkı sağlayan Göktekin Yapı, MÜSİAD Adana yönetimini ‘Deneyim Ofisi’nde ağırladı. Başkan Tekdemir ve İnşaat Sektör Kurulu Yönetimi, Göktekin Yapı’nın son dönemde elde ettiği ulusal başarılarla şehrin gururu olduğu için tebrik etti.

Sektörde 10. Yıl: Göktekin Yapı’nın Hikâyesi…

Göktekin Yapı, Adana’da yeni nesil markalı gayrimenkul projeleri inşa etmek üzere, 2013 yılında faaliyetlerine başladı. Kuruluşundan bugüne farklı bir felsefenin temsilcisi olmaya çalışan Göktekin Yapı, Kurucusu Serdar Göktekin’in de belirttiği gibi, işini sadece yapı üretmek olarak görmüyor. Şehirde iz bırakan yaşam alanları tasarlamak tanımını kullanıyor. 

“KONFORU, HUZURU VE KEYFİ HAK EDİYORUZ”

Bir Adana aşığı olan Serdar Göktekin, sektörde 10. yılını geride bırakan Göktekin Yapı’nın misyonunu şöyle açıklıyor: “Bizim bir sorumluluğumuz var… Ömrü bizden uzun yapılar inşa etmeliyiz. Konut üretirken bulunduğumuz kentin dokusuyla uyumlu, insan ve çevre ilişkisini gözeten projeler geliştirmeliyiz. Biz Adana’mızın doğru gelişiminden sorumluyuz. Biz, insan yaşamını daha konforlu, huzurlu ve keyifli hale getirmekten sorumluyuz.”

AdminAdmin